Hamfest LY 2018 foto reportaż

 

Do galerii należy dodac opis ;-)

Zbierałem się długo ale postaram się dziś uzupelnić temat.  A wiec  pojechaliśmy jak co roku na organizowany w sasiednim państwie zlot krótkofalowców LY Hamfest 2018 . Tym razem wyjazd był juz w piatek aby uczestniczyć w całej imprezie od poczatku.  Kolejny rok nie zawiedliśmy się super spędzony czas w gronie pasjonatów takich jak my.  Było wszystko , giełda sprzetu krótkofalarskiego , miła atmosfera , super powitanie i długie romowy w wiekszym lub mniejszym gronie , super sprawozdania z WRTC 2018 połaczone z prezentacjami . Ogólnie kolejny raz bawiliśmy się przednio , już na dzień dzisiejszy planujemy wyjazd na kolejny LY Hamfest w 2019r.  Zapraszamy  również i Was zawsze to będzie nas więcej i weselej .

73 sq4ojl Bogumił w imieniu klubu SP4PKM

primi sui motori con e-max

Kontakt z nami

  • homeSP4PKM klub
  • phone (9:30 - 18:30)
  • mailsp4pkm@google.com
  • mapWojska Polskiego 9

Tu jesteśmy